| PRÒISEACT DEALANACH | PARAIMEARAN | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Cumhachd as àirde | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Bholtaids obrachaidh as fheàrr | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| An sruth obrachaidh as fheàrr | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Bholtaids cuairt fhosgailte | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Sruth geàrr-chuairt | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Raon teòthachd obrachaidh a’ mhodail | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Sruth fiùs as àirde | A | 25 | |||
| Raon fulangas cumhachd | % | 0~+3% | |||
| *STC (Suidheachadh deuchainn àbhaisteach): rèididheachd aghaidh 1000W/m², teòthachd cealla 25℃, speactram AM1.5. | |||||
| Teòthachd obrachaidh reataichte na cealla | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Co-èifeachd teòthachd cumhachd as àirde | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Co-èifeachd teòthachd bholtaids cuairt fhosgailte | Guth | %/℃ | -0.24 |
| Co-èifeachd teòthachd sruth geàrr-chuairt | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Ìre sàbhailteachd | Clas II |
| Barantas toraidh | 12 bliadhna de stuthan agus teicneòlas toraidh |
| Barantas cumhachd | Toradh cumhachd loidhneach 25 bliadhna |
| *Tha an lughdachadh sa chiad bhliadhna 2%. Bho bhliadhna às dèidh sin, tha an crìonadh bliadhnail nas lugha na 0.5%. Chan eil cumhachd a’ mhodail nas lugha na 80% anns a’ 25mh bliadhna. | |
| Seòrsa cealla | Cealla TOPCon 182 × 91mm |
| Rèiteachadh cealla | 144 pìosan (12 × 12) |
| Meud a’ mhodail | 2260x1219x2.7mm |
| Cuideam a’ mhodail | 7.44kg |
| Bogsa ceangail | Rangachadh dùnadh IP68 |
| Càball toraidh | 4mm², fad lìon càball 500mm. Faodar fad a’ chàball a ghnàthachadh |
| Seòrsa ceangail | Co-chòrdalachd MC4 |
| Frèam | Chan eil ri fhaighinn |
| Luchd statach aghaidh (cuideam sneachda) | 5400Pa |
| Luchd statach cùil (cuideam gaoithe) | 2400Pa |
| Còmhdhail | Lorraidh Àrd-ùrlair 13m | Lorraidh Àrd-ùrlair 17.5m | Soitheach 20°C | Soitheach 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Meud | 13m | 17.5m | 20°C | 40°C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Pìos/Paileat | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Pìosan iomlan | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Meud pacaidh (Paileat) | 2320 * 1110 * 1400mm | |||
| Cumhachd as àirde (W) | Èifeachdas Tionndaidh | Cuideam | Barantas Bathar | Barantas Cumhachd | Meudan nam Modalan | Rèiteachadh Cealla |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x1219x2.7mm | 144 pìosan (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x1110x2.7mm | 132 pìosan (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x1020x2.7mm | 120 pìosan (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x918x2.7mm | 108 pìosan (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x825x2.7mm | 96 pìosan (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x735x2.7mm | 84 pìosan (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 2260x644x2.7mm | 72 pìosan (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 1545x425x2.7mm | 72 pìosan (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 1150x927x2.7mm | 54 pìosan (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 bliadhna | 25 bliadhna | 1750x1150x2.7mm | 80 pìosan (8x10) |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com