LECO N-SEÒRSATeicneòlas Cealla
Teicneòlas Cealla Leth-gheàrrte SMBB
Cealla dà-aghaidheachTeicneòlasan Modail
Coileanadh sàr-mhath an-aghaidh PID ìosal LID
Nas lugha de bhuaidhean sgàileachaidh spot teth
Toradh Cumhachd nas Àirde BOS & LCOE nas ìsle
● ISO9001:2015 Càileachd-càileachd
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Càileachd àbhaisteach IEC61215/IEC61730
● Deuchainnean Salainn/Ceò/Ammonia IEC61701/IEC62716
| Ceallan Grèine | Mono-seòrsa N |
| Àireamh nan Ceallan | 120 (6x20) |
| Meudan | 2172 x 1303 x 35mm |
| Cuideam | 35.0kg |
| Glainne Aghaidh / Cùil | Glainne leth-theampaichte còmhdaichte 2.0mm |
| Frèam | Aloi alùmanaim anodized (roghainneil airson luchdan àrda ath-neartaichte) |
| Bogsa Ceangail | Ìre Ip68 (3 diodes seachad-rathaid) |
| Càbaill Toraidh | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Faodar fad a ghnàthachadh | |
| Ceanglaichean | Co-chòrdail ri Mc4 |
| Deuchainn luchd meacanaigeach | Aghaidh 5400Pa / Cùl 2400Pa |
| CLAS CUMHACHD | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Cumhachd as àirde (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Sruth Cuairt Ghoirid (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Bholtaids aig a’ chumhachd as àirde (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Cumhachd as àirde gnàthach (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15m | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| ÈIFEACHDACHD MODUL (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Soilleireachd 1000W/m², teòthachd cealla 25ºC, AM1.5G
NMOT: Soilleireachd 800W/m², teòthachd àrainneachdail 20ºC, astar gaoithe 1m/s, AM1.5G
| Buannachd Cùil | Paramadair | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Cumhachd as Motha (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Soitheach | 40'HQ |
| Pìosan gach paileid | 32 |
| Paileatan gach soitheach | 18 |
| Pìosan gach soitheach | 576 |
| Teòthachd Modúl Obrachaidh | -40℃ gu +85℃ |
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | 1500 DC (IEC) |
| Rangachadh Fiùs Sreath as àirde | 35A |
| Fulangas Cumhachd | 0/+5W |
| Teòthachd Obrachaidh Ainmeil (NMOT) | 45±2℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Pmax | -0.30%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Voc | -0.24%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Isc | +0.04%/℃ |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com