LECO N-SEÒRSATeicneòlas Cealla
Teicneòlas Cealla Leth-gheàrrte SMBB
Teicneòlasan Modúl Cealla Dà-aghaidheach
Coileanadh sàr-mhath an-aghaidh PID ìosal LID
Nas lugha de bhuaidhean sgàileachaidh spot teth
Toradh Cumhachd nas Àirde BOS & LCOE nas ìsle
● ISO9001:2015 Càileachd-càileachd
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Càileachd àbhaisteach IEC61215/IEC61730
● Deuchainnean Salainn/Ceò/Ammonia IEC61701/IEC62716
| Ceallan Grèine | Mono-seòrsa N |
| Àireamh nan Ceallan | 96 (6x16) |
| Meudan | 1762 x 1134 x 30mm |
| Cuideam | 24.0kg |
| Gloine Aghaidh | Glainne leth-theampaichte còmhdaichte 2.0mm |
| Frèam | Aloi alùmanaim anodized (roghainneil airson luchdan àrda ath-neartaichte) |
| Bogsa Ceangail | Ìre Ip68 (3 diodes seachad-rathaid) |
| Càbaill Toraidh | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Faodar fad a ghnàthachadh | |
| Ceanglaichean | Co-chòrdail ri Mc4 |
| Deuchainn luchd meacanaigeach | Aghaidh 5400Pa / Cùl 2400Pa |
| CLAS CUMHACHD | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Cumhachd as àirde (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Sruth Cuairt Ghoirid (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Bholtaids aig a’ chumhachd as àirde (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Cumhachd as àirde gnàthach (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| ÈIFEACHDACHD MODUL (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Soilleireachd 1000W/m², teòthachd cealla 25°C, AM1.5G NMOT: Soilleireachd 800W/m², teòthachd àrainneachdail 20°C, astar gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Buannachd Cùil | Paramadair | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Cumhachd as Motha (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Soitheach | 40'HQ |
| Pìosan gach paileid | 36 |
| Paileatan gach soitheach | 26 |
| Pìosan gach soitheach | 936 |
| Teòthachd Modúl Obrachaidh | -40℃ gu +85℃ |
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | 1500 DC (IEC) |
| Rangachadh Fiùs Sreath as àirde | 30A |
| Fulangas Cumhachd | 0/+5W |
| Teòthachd Obrachaidh Ainmeil (NMOT) | 45±2℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Pmax | -0.29%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Voc | -0.25%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Isc | +0.045%/℃ |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com