LECO N-SEÒRSATeicneòlas Cealla
Teicneòlas Cealla Leth-gheàrrte SMBB
Cealla dà-aghaidheachTeicneòlasan Modail
Coileanadh sàr-mhath an-aghaidh PID ìosal LID
Nas lugha de bhuaidhean sgàileachaidh spot teth
Toradh Cumhachd nas Àirde BOS & LCOE nas ìsle
● ISO9001:2015 Càileachd-càileachd
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Càileachd àbhaisteach IEC61215/IEC61730
● Deuchainnean Salainn/Ceò/Ammonia IEC61701/IEC62716
| Ceallan Grèine | Mono-seòrsa N |
| Àireamh nan Ceallan | 132 (6x20) |
| Meudan | 2382 x 1134 x 33mm |
| Cuideam | 33.8kg |
| Glainne Aghaidh / Cùil | Glainne leth-theampaichte còmhdaichte 2.0mm |
| Frèam | Aloi alùmanaim anodized (roghainneil airson luchdan àrda ath-neartaichte) |
| Bogsa Ceangail | Ìre Ip68 (3 diodes seachad-rathaid) |
| Càbaill Toraidh | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Faodar fad a ghnàthachadh | |
| Ceanglaichean | Co-chòrdail ri Mc4 |
| Deuchainn luchd meacanaigeach | Aghaidh 5400Pa / Cùl 2400Pa |
| CLAS CUMHACHD | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Cumhachd as àirde (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Sruth Cuairt Ghoirid (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Bholtaids aig a’ chumhachd as àirde (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Cumhachd as àirde gnàthach (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00m | 12.00m | 15.06A | 12.05A |
| ÈIFEACHDACHD MODUL (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Soilleireachd 1000W/m², teòthachd cealla 25°C, AM1.5G NMOT: Soilleireachd 800W/m², teòthachd àrainneachdail 20°C, astar gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Buannachd Cùil | Paramadair | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Cumhachd as Motha (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Soitheach | 40'HQ |
| Pìosan gach paileid | 34 |
| Paileatan gach soitheach | 20 |
| Pìosan gach soitheach | 680 |
| Teòthachd Modúl Obrachaidh | -40℃ gu +85℃ |
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | 1500 DC (IEC) |
| Rangachadh Fiùs Sreath as àirde | 30A |
| Fulangas Cumhachd | 0/+5W |
| Teòthachd Obrachaidh Ainmeil (NMOT) | 45±2℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Pmax | -0.29%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Voc | -0.25%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Isc | +0.045%/℃ |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com