LECO N-SEÒRSATeicneòlas Cealla
Teicneòlas Cealla Leth-gheàrrte SMBB
Cealla dà-aghaidheachTeicneòlasan Modail
Coileanadh sàr-mhath an-aghaidh PID ìosal LID
Nas lugha de bhuaidhean sgàileachaidh spot teth
Toradh Cumhachd nas Àirde BOS & LCOE nas ìsle
● ISO9001:2015 Càileachd-càileachd
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Càileachd àbhaisteach IEC61215/IEC61730
● Deuchainnean Salainn/Ceò/Ammonia IEC61701/IEC62716
| Ceallan Grèine | Mono-seòrsa N |
| Àireamh nan Ceallan | 144 (6x24) |
| Meudan | 2278 x 1134 x 30mm |
| Cuideam | 31.5kg |
| Glainne Aghaidh / Cùil | Glainne leth-theampaichte còmhdaichte 2.0mm |
| Frèam | Aloi alùmanaim anodized (roghainneil airson luchdan àrda ath-neartaichte) |
| Bogsa Ceangail | Ìre Ip68 (3 diodes seachad-rathaid) |
| Càbaill Toraidh | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Faodar fad a ghnàthachadh | |
| Ceanglaichean | Co-chòrdail ri Mc4 |
| Deuchainn luchd meacanaigeach | Aghaidh 5400Pa / Cùl 2400Pa |
| CLAS CUMHACHD | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Cumhachd as àirde (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Sruth Cuairt Ghoirid (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47m | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Bholtaids aig a’ chumhachd as àirde (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Cumhachd as àirde gnàthach (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| ÈIFEACHDACHD MODUL (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Soilleireachd 1000W/m², teòthachd cealla 25ºC, AM1.5G
NMOT: Soilleireachd 800W/m², teòthachd àrainneachdail 20ºC, astar gaoithe 1m/s, AM1.5G
| Buannachd Cùil | Paramadair | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Cumhachd as Motha (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Soitheach | 20mh GP | 40'HQ |
| Pìosan gach paileid | 36 | 36 |
| Paileatan gach soitheach | 5 | 20 |
| Pìosan gach soitheach | 180 | 720 |
| Teòthachd Modúl Obrachaidh | -40℃ gu +85℃ |
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | 1500 DC (IEC) |
| Rangachadh Fiùs Sreath as àirde | 30A |
| Fulangas Cumhachd | 0/+5W |
| Teòthachd Obrachaidh Ainmeil (NMOT) | 45±2℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Pmax | -0.29%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Voc | -0.25%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Isc | +0.045%/℃ |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com