LECO N-SEÒRSATeicneòlas Cealla
Teicneòlas Cealla Leth-gheàrrte SMBB
Cealla dà-aghaidheachTeicneòlasan Modail
Coileanadh sàr-mhath an-aghaidh PID ìosal LID
Nas lugha de bhuaidhean sgàileachaidh spot teth
Toradh Cumhachd nas Àirde BOS & LCOE nas ìsle
● ISO9001:2015 Càileachd-càileachd
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Càileachd àbhaisteach IEC61215/IEC61730
● Deuchainnean Salainn/Ceò/Ammonia IEC61701/IEC62716
| Ceallan Grèine | Mono-seòrsa N |
| Àireamh nan Ceallan | 156 (6x26) |
| Meudan | 2465 x 1134 x 33mm |
| Cuideam | 34.8kg |
| Glainne Aghaidh / Cùil | Glainne leth-theampaichte còmhdaichte 2.0mm |
| Frèam | Aloi alùmanaim anodized (roghainneil airson luchdan àrda ath-neartaichte) |
| Bogsa Ceangail | Ìre Ip68 (3 diodes seachad-rathaid) |
| Càbaill Toraidh | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Faodar fad a ghnàthachadh | |
| Ceanglaichean | Co-chòrdail ri Mc4 |
| Deuchainn luchd meacanaigeach | Aghaidh 5400Pa / Cùl 2400Pa |
| CLAS CUMHACHD | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Cumhachd as àirde (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Sruth Cuairt Ghoirid (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39m | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Bholtaids aig a’ chumhachd as àirde (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Cumhachd as àirde gnàthach (Impp) | 13.47m | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17M |
| ÈIFEACHDACHD MODUL (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Soilleireachd 1000W/m², teòthachd cealla 25°C, AM1.5G NMOT: Soilleireachd 800W/m², teòthachd àrainneachdail 20°C, astar gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Buannachd Cùil | Paramadair | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Cumhachd as Motha (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Soitheach | 40'HQ |
| Pìosan gach paileid | 34 |
| Paileatan gach soitheach | 16 |
| Pìosan gach soitheach | 544 |
| Teòthachd Modúl Obrachaidh | -40℃ gu +85℃ |
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | 1500 DC (IEC) |
| Rangachadh Fiùs Sreath as àirde | 30A |
| Fulangas Cumhachd | 0/+5W |
| Teòthachd Obrachaidh Ainmeil (NMOT) | 45±2℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Pmax | -0.29%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Voc | -0.25%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Isc | +0.045%/℃ |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com