LECO N-SEÒRSATeicneòlas Cealla
Teicneòlas Cealla Leth-gheàrrte SMBB
Cealla dà-aghaidheachTeicneòlasan Modail
Coileanadh sàr-mhath an-aghaidh PID ìosal LID
Nas lugha de bhuaidhean sgàileachaidh spot teth
Toradh Cumhachd nas Àirde BOS & LCOE nas ìsle
● ISO9001:2015 Càileachd-càileachd
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Càileachd àbhaisteach IEC61215/IEC61730
● Deuchainnean Salainn/Ceò/Ammonia IEC61701/IEC62716
| Ceallan Grèine | Mono-seòrsa N |
| Àireamh nan Ceallan | 132 (6x22) |
| Meudan | 2384 x 1303 x 35mm |
| Cuideam | 38.5kg |
| Glainne Aghaidh / Cùil | Glainne leth-theampaichte còmhdaichte 2.0mm |
| Frèam | Aloi alùmanaim anodized (roghainneil airson luchdan àrda ath-neartaichte) |
| Bogsa Ceangail | Ìre Ip68 (3 diodes seachad-rathaid) |
| Càbaill Toraidh | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Faodar fad a ghnàthachadh | |
| Ceanglaichean | Co-chòrdail ri Mc4 |
| Deuchainn luchd meacanaigeach | Aghaidh 5400Pa / Cùl 2400Pa |
| CLAS CUMHACHD | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Cumhachd as àirde (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Sruth Cuairt Ghoirid (Isc) | 18.29m | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39m | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49m | 14.79A |
| Bholtaids aig a’ chumhachd as àirde (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Cumhachd as àirde gnàthach (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| ÈIFEACHDACHD MODUL (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Soilleireachd 1000W/m², teòthachd cealla 25°C, AM1.5G NMOT: Soilleireachd 800W/m², teòthachd àrainneachdail 20°C, astar gaoithe 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Buannachd Cùil | Paramadair | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Cumhachd as àirde (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Cumhachd as Motha (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Èifeachdas Modail STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Soitheach | 40'HQ |
| Pìosan gach paileid | 32 |
| Paileatan gach soitheach | 18 |
| Pìosan gach soitheach | 576 |
| Teòthachd Modúl Obrachaidh | -40℃ gu +85℃ |
| Bholtaids as àirde an t-siostaim | 1500 DC (IEC) |
| Rangachadh Fiùs Sreath as àirde | 35A |
| Fulangas Cumhachd | 0/+5W |
| Teòthachd Obrachaidh Ainmeil (NMOT) | 45±2℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Pmax | -0.30%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Voc | -0.24%/℃ |
| Co-èifeachd Teòthachd Isc | +0.04%/℃ |
Teicneòlas Grèine ALife Co., Earranta
Fòn/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Post-d: gavin@alifesolar.com
Togalach 36, Hongqiao Xinyuan, Sgìre Chongchuan, Cathair Nantong, Sìona
www.alifesolar.com